Онлайнова складова для учнів 8 класу

Шановні колеги! Для учнів 8 класу розроблено онлайнову складову до підручника з інформатики 8 клас.
Доступ до сторінок блогу "Вивчаємо інформатику у 8 класі" можна здійснювати за відповідними QR-кодами, розміщеними на сторінках підручника, або за посиланням:
http://inf8-st.blogspot.com/

 На сторінках блогу запропоновано  список запитань для обговорення, які учні будуть використовувати у кожній навчальній темі на уроках інформатики. Їх кількість залежить від обсягу навчального матеріалу, відведеного для засвоєння а також від різноманітності проблем, які потрібно вирішити, щоб успішно просуватись у вашому навчанні, готуватись до виконання практичних завдань та змінювати на краще своє життя.

        Запитання згруповані за темами, які відповідають темам у підручнику.  Номери запитань для обговорення має запропонувати своїм учням вчитель. Але це не означає, що школярі самостійно не можуть шукати відповіді та будувати власну траєкторію навчання. Автори пропонують шукати  відповіді на запитання не тільки на сторінках підручника, а й у списку корисних посилань, на сайтах із своєї персональної бібліотеки чи тих, що порадили друзі. 

         Ми радимо, щоб учні пропонували  також і свої запитання для обговорення у класі. Уміння ставити запитання - не менш важливе, аніж пошук відповідей на них. 

Окрім списку запитань, на сторінках онлайнової складової будуть розміщуватись також інші матеріали для учнів. Вдалої вам організації навчання восьмикласників
!

Немає коментарів:

Дописати коментар